ÜYE GİRİŞ SİSTEMİ

Admin 07 Mayıs 2020 Bizden Haberler 959 -A+
Üye Girişi Menüsünden Bilgilerinizi Güncelleyebilirsiniz
ÜYE GİRİŞ SİSTEMİ

Değerli Üyelerimiz,

Tarım Ekonomisi Derneği Yönetim Kurulu olarak 3 Ocak 2020 tarihinde göreve başladık. İlk olarak iletişimin artırılması hedefiyle üye listelerimiz güncellenmeye çalışılmaktadır. Bu konuda sizlerin de desteğine ihtiyaç duymaktayız.

Derneğimizin web sitesinde üye bilgilerinizi görebileceğiniz bir menü ekledik"ÜYE GİRİŞİ". Bu menü aracılığıyla profil bilgilerinizi ve aidat ödeme durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Bu sisteme girebilmeniz için kullanmanız gereken şifreniz TC Kimlik numaranızın son dört rakamıdır. Sisteme ilk girişten sonra lütfen şifrenizi değiştiriniz.

Üye giriş sistemine girebilmeniz için kayıtlarımızda TC Kimlik numaralarınızın olması gerekmektedir. Dernek ile ilgili resmi kayıtların ve üye bilgilerinin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan DERBİS ortamına aktarılması gerekmektedir, bu nedenle üyelerimizin TC Kimlik numaralarına ihtiyaç duymaktayız. Üyelerimizin TC kimlik numaraları DERBİS sistemi dışında kullanılmayacak ve üçüncü şahıslarla hiç bir şekilde paylaşılmayacaktır.

Ayrıca ulaşabildiğimiz kadarıyla üyelerimizin cep telefonlarını sistemimize dahil ettik, bundan sonra sizlerle kısa mesaj gönderebileceğiz. Toplu kısa mesaj hizmetini NetGsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. (Ticaret Sicil No: 191924 - Mersin No: 0631041036900014) firmasından almaktayız. Kısa mesaj almak istemiyorsanız, lütfen dernek yönetimine e-posta ile bilgi veriniz. Üyelerimizin cep telefonu bilgilerinin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını hatırlatmak isteriz.

Derneğimiz üyesi olduğunu düşünüyor ama kısa mesaj almıyorsanız, cep telefon numaranız derneğimiz kayıtlarında yoktur. İletişim bilgilerinizi (TC kimlik numaranızı, doğum yılınızı, kullandığınız cep telefonu numaranızı, güncel e-posta adresinizi ve bulunduğunuz il bilgisini) info [et] tarekoder.org e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir.

Sistemin yeni olması nedeniyle bazı aksaklıklar olabilecektir. Aksaklıkların tarafımıza iletilmesi durumunda en kısa sürede çözümü sağlanacaktır.